Księgarnia internetowa BookMaster.pl
Witaj, jesteś nowym Klientem? Sprawdź jak kupować w BookMaster.pl. Zarejestruj się teraz.
Szukaj:  w dziale lub kategorii:  
Przepraszamy, produkt aktualnie niedostępny.Przeszłość to dziś 1 podręcznik Część 1. Liceum technikum

Mrowcewicz Krzysztof

24,00
21,40
2,60 (11%)
Darmowa przesyłka na terenie Polski przy zamówieniu powyżej 149 PLN
Produkt aktualnie niedostępny.
Dodatkowy rabat! Dołącz do klubu BookMaster.pl
zbieraj procenty i kupuj z dodatkowym rabatem.
Zamów przez telefon!:
☎ 22 428-25-64
Szczegóły książki:
  • Numer katalogowy: 351002
  • Numer ISBN: 9788361245292
  • Numer EAN: 9788361245292
  • liczba stron: 184
  • okładka: miękka
  • Wydawnictwo: Stentor
  • seria: PRZESZŁOŚC TO DZIŚ
  • wymiary: 200 x 260 mm
  • Rok wydania: 2009

Przeszłość to dziś 1 podręcznik Część 1. Liceum technikum opis książki:
Podręcznik składa się z trzech części: Starożytność. Grecja i Rzym; Starożytność. Świat Biblii; Średniowiecze. Każda z nich, rozpoczynająca się ogólnym wprowadzeniem, podzielona jest na rozdziały, które zawierają: * wykład wstępny * teksty ze wskazówkami do analizy i interpretacji W tej części rozdziału omówione są zarówno zamieszczone w podręczniku utwory liryczne, jak i obszerne dzieła literackie, które uczeń przystępujący do matury ma obowiązek przeczytać w całości Nowością są fragmenty dzieł (np. Król Edyp Sofoklesa), które ułatwią uczniom zinterpretowanie cytowanego tekstu w kontekście całego utworu; to umiejętność wymagana na maturze pisemnej * moduł "Czytamy dzieła sztuki" - wybrane dzieło sztuki wraz z obudową ułatwiającą jego odczytanie (wskazówki i pytania) * dział "Komentarze" z tekstami współczesnych badaczy, krytyków literackich i eseistów, dzięki którym uczeń poszerzy wiedzę na temat literatury i kultury epoki oraz przećwiczy umiejętność czytania ze zrozumieniem * dział "Dialogi z tradycją" z utworami twórców XX-wiecznych * nowy dział "Do matury krok po kroku" z przykładowymi tematami maturalnymi oraz obszernymi i czytelnymi wskazówkami do ich realizacji * na nowo opracowany dział "Wiadomości z nauki o języku". Nr dopuszczenia 55/09/SRecenzje naszych Klientów:

Książka "Przeszłość to dziś 1 podręcznik Część 1. Liceum technikum" Mrowcewicz Krzysztof nie ma jeszcze dodanej recenzji.

Dodaj swoją recenzję

Klienci, którzy kupili ten tytuł kupili też:

Nowości z kategorii: Książki » podręczniki i lektury » Podręczniki szkolne » Liceum, Technikum » Język polski » Język polski - Klasa 1.

Nowości z kategorii: Książki » encyklopedie, słowniki jęz. polskiego » Słowniki języka polskiego27 marca 2015, piątek: ilość produktów w dziale książki: 141 303, Zobacz mapę kategorii: książki
Książka: Przeszłość to dziś 1 podręcznik Część 1. Liceum technikum, autor: Mrowcewicz Krzysztof,
książka w ofercie od: 23 czerwca 2009
Wybrane wydawnictwa: Wydawnictwo Naukowe PWN, Egmont, Longman - Pearson Education, Oxford University Press. Zobacz wszystkie
↑ do góry   
© 2005-2015 BookMaster.pl - Księgarnia internetowa - książki, podręczniki szkolne, muzyka, filmy, e-booki.
Anielewicza 37, 01-057 Warszawa