Księgarnia internetowa BookMaster.pl
Witaj, jesteś nowym Klientem? Sprawdź jak kupować w BookMaster.pl. Zarejestruj się teraz.
Szukaj:  w dziale lub kategorii:  
Przepraszamy, produkt aktualnie niedostępny.Informatyka Europejczyka. Program nauczania do zajęć komputerowych w szkole podstawowej w edukacji wczesnoszkolnej (Wydanie II)

Danuta Kiałka

8,90
8,00
0,90 (11%)
Darmowa przesyłka na terenie Polski przy zamówieniu powyżej 149 PLN
Produkt aktualnie niedostępny.
Dodatkowy rabat! Dołącz do klubu BookMaster.pl
zbieraj procenty i kupuj z dodatkowym rabatem.
Zamów przez telefon!:
☎ 22 428-25-64
Szczegóły książki:
 • Numer katalogowy: 659318
 • Numer ISBN: 978-83-246-3622-8
 • Numer EAN: 9788324636228
 • liczba stron: 72
 • okładka: miękka
 • Wydawnictwo: Helion
 • wymiary: 122 x 194 mm
 • Data wydania: 2012-08-20

Informatyka Europejczyka. Program nauczania do zajęć komputerowych w szkole podstawowej w edukacji wczesnoszkolnej (Wydanie II) opis książki:
Ta książka Cię zabierze na wycieczkę po komputerze!

Zestaw edukacyjny z serii Informatyka Europejczyka dla najmłodszych uczniów pozwoli im bezpiecznie zacząć przygodę z komputerem, natomiast materiały przygotowane z myślą o nauczycielach pomogą Państwu opracować ciekawe i wciągające zajęcia na kolejne trzy lata nauki. Znajdziecie tu Państwo szczegółowe założenia procesu edukacyjnego i systemu oceniania, a także proponowane metody pracy oraz sposoby realizacji celów kształcenia i wychowawczych.

Treści programu mają układ spiralny, co umożliwia wielokrotne powroty do prezentowanych tematów. Podczas nauki na etapie wczesnoszkolnym dzieci zdobędą najważniejsze umiejętności: pisania na klawiaturze, tworzenia grafiki, liczenia za pomocą komputera oraz podstawowej obsługi internetu.

Przygotowany program pomoże Państwu:
 • dostosować zajęcia do wieku i możliwości poznawczych każdego ucznia,
 • opracować optymalny rozkład materiału nauczania,
 • zachować swobodę w wyborze tematów priorytetowych oraz tych, które można zrealizować w drugiej kolejności,
 • skorelować zajęcia komputerowe z pozostałymi obszarami edukacji.

Zestaw podręczników oraz płyta z serii Informatyka Europejczyka pozwolą uczniom zdobywać wiedzę poprzez zabawę, a nauczycielom ułatwią przekazywanie nowego materiału w interesujący i niebanalny sposób. Helion to największe wydawnictwo informatyczne w Polsce, które teraz pomaga zgłębić tajemnice świata komputerów także naszym dzieciom.

Program nauczania do zajęć komputerowych w szkole podstawowej w edukacji wczesnoszkolnej (Wydanie II) oparty jest podstawie programowej z dnia 23 grudnia 2008 roku (określonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej) i stanowi doskonałe uzupełnienie tego zestawu.


Produkty podobne:


Recenzje naszych Klientów:

Książka "Informatyka Europejczyka. Program nauczania do zajęć komputerowych w szkole podstawowej w edukacji wczesnoszkolnej (Wydanie II)" Danuta Kiałka nie ma jeszcze dodanej recenzji.

Dodaj swoją recenzję

Informatyka Europejczyka. Program nauczania do zajęć komputerowych w szkole podstawowej w edukacji wczesnoszkolnej (Wydanie II) spis treści:

1. Od autorki (5)
2. Założenia programu (6)
3. Podstawa programowa kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych (8)
4. Treści nauczania (11)
5. Szczegółowe cele wychowawcze i edukacyjne, procedury osiągania celów (16)
6. Osiągnięcia ucznia (24)
7. Ocena pracy ucznia (26)
8. Przykładowy rozkład materiału nauczania (38)
9. Metody pracy (64)
Bibliografia (67)

Nowości z kategorii: Książki » podręczniki i lektury » Podręczniki szkolne » Szkoła podstawowa » Pomoce dydakrtczne do kl.1/3 SP » Książka nauczyciela

Nowości z kategorii: Książki » pedagogika » Dydaktyka27 marca 2015, piątek: ilość produktów w dziale książki: 141 264, Zobacz mapę kategorii: książki
Książka: Informatyka Europejczyka. Program nauczania do zajęć komputerowych w szkole podstawowej w edukacji wczesnoszkolnej (Wydanie II), autor: Danuta Kiałka,
książka w ofercie od: 20 sierpnia 2012
Wybrane wydawnictwa: Wydawnictwo Naukowe PWN, Egmont, Longman - Pearson Education, Oxford University Press. Zobacz wszystkie
↑ do góry   
© 2005-2015 BookMaster.pl - Księgarnia internetowa - książki, podręczniki szkolne, muzyka, filmy, e-booki.
Anielewicza 37, 01-057 Warszawa